Kancelaria Radcy Prawnego
Dawid Zawodziński


   O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Zawodziński świadczy pomoc prawną, usługi prawne, porady prawne, zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych jak i na rzecz osób fizycznych, zapewniając ich wysoką jakość, w oparciu o profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta i każdej zleconej sprawy.

Kancelaria specjalizuje się z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego.

Świadczymy usługi prawne nie tylko w siedzibie kancelarii, ale także w siedzibie lub domu Klienta, na terenie województwa dolnośląskiego oraz lubuskiego. Takie rozwiązanie pozwala Klientom na oszczędność czasu oraz daje im poczucie komfortu.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej współpracujemy również z innymi radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi oraz komornikami.

Radca Prawny Dawid Zawodziński jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu. Początkowo związany był z prokuraturą, a od 2009 roku jego działalność związana jest z wolnym zawodem radcy prawnego.

W ramach swojej praktyki zawodowej od kilku lat świadczy także pomoc prawną jako in house lawyer w jednej z największych dolnośląskich spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


   Kontakt
Kancelaria Radcy Prawnego
Dawid Zawodziński

ul. Kamienna 1J , Lubin
tel. 793 425 145
biuro@kancelaria-lubin.eu

   Napisz do nas
Imię Nazwisko
Firma
Adres
Treść zapytania
Preferowana forma kontaktu
email telefon fax
 ® Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Zawodziński MS