Witamy

szkoła ju jitsu ippon Witamy na stronie internetowej Szkoły Ju-Jitsu IPPON.

Chcemy podzielić się z Tobą naszą pasją jaką jest ju jitsu. Wiele lat treningów i zgłębiania jej tajników spowodowało, że chcemy zaprezentować bogactwo i różnorodność technik tworzących jedną z najstarszych sztuk walki.

Mając na uwadze własne doświadczenia oraz korzystając z wiedzy naszych przyjaciół i sympatyków różnych sztuk walki wierzymy, że odwiedzając naszą stronę każdy będzie mógł znaleźć w tym miejscu wiele interesujących dla siebie informacji a także inspiracje do tego aby zacząć ćwiczyć.

Nawet najlepsza teoria nabiera mocy poprzez praktykę, dlatego naszym głównym celem jest rozbudzenie w Tobie chęci rozpoczęcia treningów. Jesteś początkującym adeptem a może chcesz poszerzyć swoje umiejętności?

Zapraszamy do naszej szkoły na zajęcia, podczas których dołożymy wszelkich starań aby spełnić Twoje oczekiwania. Wiek czy płeć nie gra roli, wystarczy tylko chcieć.

IPPON w języku japońskim

SZKOŁA
System szkolenia oparty jest na wiedzy i doświadczeniach instruktorów zdobytych w trakcie długoletniej praktyki różnych sztuk i sportów walk, z których najważniejsze to: ju jitsu, judo, tae kwon do, sambo, krav-maga i boks.

wiecej

KONTAKT
Agnieszka Nowicka pokaż informacje ...
tel. 607 826 683
agnieszka@szkolajujitsu.pl
Paweł Borkowski pokaż informacje ...
tel. 604 798 331
pawel@szkolajujitsu.pl

WSPÓŁPRACA:: Ju Jitsu :: Szkoła :: Treningi :: Współpraca :: Kontakt ::